Сергій Каплін: "ВЛАДА ТОПЧЕ МУНДИРИ ПЕНСІОНЕРІВ-МІЛІЦІОНЕРІВ, ЗАТЯГУЮЧИ..."

Сергій Каплін в facebook:

ВЛАДА ТОПЧЕ МУНДИРИ ПЕНСІОНЕРІВ-МІЛІЦІОНЕРІВ, ЗАТЯГУЮЧИ ПЕРЕРАХУНОК Об этом сообщает allcrimea.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ветерани та пенсіонери МВС знову під Кабміном із своїми законними вимогами. З 1 січня 2016 їм передбачений перерахунок пенсій, а вони віддали останні копійки і знову позичили, щоб через півтора року вкотре приїхати на акцію до столиці. На тротуарі перед будинком Уряду - мундири, ордени, погони та дрібязок, яким держава відкупилась від тих, хто захищав її від злочинців.

Зараз їх майже 200 тисяч, щомісяця п ... омирає майже по 500...На місяць, щоб віддати цим людям борг за складну службу потрібно 384 мільйони з бюджету. У них вже є всі довідки-треба лише воля Кабміну і виділення грошей через голосування в Парламенті. Я вже вніс відповідні правки до законопроекту про зміни до Держбюджету!

З 10 липня має офіційно початись перерахунок і якщо Пенсійний фонд не почне виплати,це вже буде злочинна бездіяльність чиновників.

Люди доведені до відчаю і налаштовані радикально від перекриття доріг і до кардинальніших заходів. Кажуть, стовпи мають бути суддями тим, хто знущається над народом!Сергій Каплін
Сергій Каплін
Сергій Каплін
Сергій Каплін
Сергій Каплін


ТОП новости

Вход

Меню пользователя